آشنایی با جدیدترین اکستنشن مو و روش های آن

خانه » آشنایی با جدیدترین اکستنشن مو و روش های آن
آشنایی با جدیدترین اکستنشن مو و روش های آن

اکستنشن یکی از روش های مؤثر و کارآمد برای افزایش حجم و قد مو است. به همین سبب بسیاری از والدین این راهکار را برای بهبود کیفیت مو و زیباتر شدن آن انتخاب می کنند. در این راستا شیوه های متنوعی نیز وجود دارد و بانوان برای انجام این کار جدیدترین از اکستنشن مو استفاده می نمایند. لازم به ذکر است که آشنایی با جدیدترین اکستنشن مو می توانید موجب بهبود کیفیت خدمات سالن های زیبایی شود. شما نیز اگر می خواهید موهای زیبا، حجیم و با اندازه مناسب داشته باشید و یا تعداد مشتریان سالن آرایش و مرکز تخصصی زیبایی تان را افزایش دهید، تا پایان مطالب ما را همراهی کنید.

اکستنشن مو یعنی چه؟

به طور کلی اکستنشن یک روش کاربردی برای افزایش حجم و عمق مو است. بدین صورت براساس نوع مو، اندازه و رنگ آن موی طبیعی یا مصنوعی به آن اضافه می کنند. البته در این زمینه شیوه های مختلفی برای اتصال مو به موهای اصلی وجود دارد و به طبع آن بازه زمانی تجدید و ترمیم اکستنشن مو نیز تغییر می یابد. سماگیسو تخصصی ترین خدمات اکستنشن مو در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهد. بدین منظور در سالن تخصصی موی سماگیسو جدیدترین اکستنشن مو به کار برده می شود. تا علاوه بر افزایش زیبایی موها، مدت زمان استفاده از اکستنشن نیز بیشتر شود. با این توصیف به وسیله جدیدترین اکستنشن مو برای موهای ضخیم و بلند مدت زمان طولانی تری می توان از این راهکار برای افزایش حجم و اندازه موها استفاده کرد.

اکستنشن مو یعنی چه

چند نوع اکستنشن مو داریم؟

قبل از اینکه به بررسی جدیدترین اکستنشن مو بپردازیم، باید با انواع اکستنشن مو آشنا شوید. در این زمینه انجام فرآیند اکستنشن به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام می گردد. در روش طبیعی همان طور که نام آن پیداست از موهای طبیعی با رنگ های مختلف برای اکستنشن استفاده می کنند. اما در اکستنشن مصنوعی الیاف و موی مصنوعی به کار می برند. قطعاً الیاف و موی غیرطبیعی مانند روش طبیعی نیست و علاوه بر کاهش مدت زمان اکستنشن ممکن است آسیب های فراوانی را به مو و ریشه آن وارد کند. بدین ترتیب توصیه می کنیم در صورت امکان از اکستنشن طبیعی برای داشتن موهای زیبا و ظاهر جذاب استفاده نمایید.
شایان ذکر است که در متد اکستنشن طبیعی می توانید از سایر فرایند زیباسازی مو نظیر هایلایت کردن، رنگ، دکلره و غیره استفاده کنید. در حالی که در اکستنشن مصنوعی از این قابلیت ها بی بهره خواهید بود و به طبع آن بعضی از خدمات زیباسازی مو و چهره با محدودیت مواجه می گردد.

چند نوع اکستنشن مو داریم

جدیدترین روش های اکستنشن مو

در رابطه با انجام اکستنشن مو روش های گوناگونی وجود دارد. تا بانوان براساس نوع مو، اندازه و رنگ آن مناسب ترین راهکار را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهند. بعضی از مهمترین و جدیدترین اکستنشن مو به شرح زیر عبارت است از:

جدیدترین روش های اکستنشن مو

اکستنشن با چسب کراتین

بعضی از افراد موهای نازک و کم پشت دارند. به همین جهت انجام اکستنشن برای آنها با مشکل روبرو می گردد. در این گونه مواقع از چسب کراتین به عنوان یک نوع چسب بی ضرر استفاده می نمایند. این روش جدیدترین اکستنشن مو محسوب می شود و با گیره موهای طبیعی و مصنوعی به هم فشرده شده و ساختار یکپارچه به خورد می گیرند. شما نیز اگر موهای ظریف، نازک و کم پشت دارید، پیشنهاد می کنیم از این روش استفاده نمایید.

اکستنشن با رینگ

برعکس روش قبل اکستنشن با رینگ برای افرادی که موهای ضخیم و پرپشت دارند، به کار برده می شود. چرا که موهای آنها از حجم و ظرفیت مناسبی برخوردار است و رینگ ها به هیچ عنوان از بین موها قابل مشاهده نیست. بدین ترتیب رینگ واشردار از درون یک شاخه موهای مصنوعی عبور می کند و سپس قلاب های طبیعی را به داخل رینگ کشانده و موجب اتصال موها می گردد. از ویژگی های بارز این روش می توان به کم شدن فشار به ریشه های مو، ثابت بودن مو از جهات مختلف و همچنین مناسب برای موی مصنوعی و طبیعی اشاره کرد.

اکستنشن به وسیله دوخت مو

در این روش به عنوان “جدیدترین اکستنشن مو”، موهای طبیعی یا مصنوعی به موی فرد دوخته می شود. از این رو هیچگونه آسیبی به بافت و ریشه مو وارد نمی کند و هر زمان که بخواهید می توانید موهای اکستنشن شده را از موی فرد جدا کنید.

اکستنشن به روش لاینی

روش لاینی یکی از جدیدترین و سریع ترین روش های اکستنشن در دنیا است. به دلیل اینکه از چسب یا رینگ برای اتصال موها استفاده نمی شود، بلکه موها به صورت لاینی به موهای اصلی متصل می گردد. تحقیقات و بررسی های به عمل آمده نیز نشان می دهد که فرآیند انجام اکستنشن و جداسازی آن از موهای فرد راحت تر است و به طبع انجام که مستلزم صرف زمان کمتری خواهد بود. بدین ترتیب اگر می خواهید سریع ترین و جدیدترین اکستنشن مو را تجربه کنید، توصیه می کنیم از روش لاینی برای انجام اکستنشن و افزایش حجم و اندازه موهایتان استفاده نمایید.

اکستنشن با اتصال حرارتی

این نوع از جدیدترین اکستنشن مو به صورت ترکیبی از چسب با حرارت انجام می شود. بدین نحو که ابتدا یک دسته باریک از موها را جدا کرده و سپس اندکی بالاتر از ریشه مو محلول چسبناک به آن مالیده می شود. بعد از آن یک دسته از موهای اکستنشن (طبیعی یا مصنوعی) را روی آن قرار می دهد و در آخر نیز با انبرک ویژه موها به هم فشرده شده و بر اثر حرارت انبرک به هم می چسبند. شایان ذکر است که احتمال آسیب به مو در این روش بیشتر است. چرا که هم محلول چسبناک و هم حرارت انبرک موجب آسیب به بافت و ریشه مو می گردد. از این رو بنا به ضرورت و در صورتی که نمی توانید از سایر روش ها برای انجام اکستنشن استفاده کنید، روش اتصال حرارتی به عنوان یکی از جدیدترین اکستنشن مو را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید.

تماس با سماگیسو

سخن آخر

اکنون که با “جدیدترین اکستنشن مو” آشنا شدید؛ می توانید متناسب با نوع، اندازه، مدل و رنگ مو بهترین روش را انتخاب کرده و از آن برای داشتن موهایی پر پشت و جذاب استفاده کنید. ما در مجموعه سما گیسو ضمن در اختیار داشتن نیروی انسانی با تجربه و کارآمد، از جدیدترین و برترین روش های اکستنشن مو استفاده می کنیم. بنابراین در صورت تمایل حتماً به بخش خدمات مو و اکستنشن مراجعه نمایید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x